Anna Górska, Politechnika Poznańska


Egzamin ACERT - podejście praktyczne

Zajęcia o charakterze warsztatowym gdzie zostaną omówione dostępne materiały pomocne w przygotowywaniu egzaminu (kryteria, sylabus gramatyczny, procedury). Omówienie rodzajów zadań, które mogą wejść w skład poszczególnych komponentów. Uczestnicy warsztatów zostaną podzieleni na grupy/zespoły i będą tworzyć zadania egzaminacyjne przy wykorzystaniu dostępnej formatki. (Każdy zespół powinien mieć co najmniej jeden laptop, aby móc wykonać zadania).


ACERT exam - a practical approach

Workshops focused on available materials, which are helpful in creating the exam (criteria, grammatical syllabus, procedures). Tasks which can be used to create particular exam components will be discussed. Workshop participants will be working in groups/teams to create exam tasks with the assistance of the available blank exam form. (Each team should have a laptop to be able to complete the tasks).

Pracuję na Politechnice Poznańskiej od ponad 10 lat. Uczę specjalistycznego języka angielskiego, ale również prowadzę zajęcia z Komunikacji Interpersonalnej na drugim stopniu dla studentów Informatyki. Komunikacja Międzyludzka oraz szeroko pojęta Kultura należą do moich zainteresowań i staram się dokształcać i rozwijać w tych kierunkach. W 2016 ukończyłam studia podyplomowe Negocjacje i Mediacje w Wyższej Szkole Bankowości w Poznaniu. Przedtem uczyłam się w UCSF (University of California, San Francisco), CCSF (City College of San Francisco), a stopień magistra filologii angielskiej otrzymałam na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Kontakt

Politechnika Poznańska
Centrum Języków i Komunikacji
ul. Piotrowo 3A, 60-965 Poznań

Tel.: +48 61 665 2491, e-mail: office_clc@put.poznan.pl


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem