Ewa Kapałczyńska, Politechnika Poznańska

 


Style rozwiązywania konfliktów
Sytuacje konfliktowe są nieodłączną częścią życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Umiejętność rozwiązywania konfliktów pozwala utrzymać dobre relacje z innymi ludźmi. Celem warsztatu jest przedstawienie pięciu podstawowych sposobów rozwiązywania konfliktu i pokazanie ich zalet i wad. Uczestnicy dokonają również autodiagnozy najczęściej stosowanych przez siebie stylów.


Conflict Management Styles
Conflict situations are inevitable both in professional and private life, and the ability to resolve conflicts allows you to maintain good relationships with other people. The aim of the workshop is to present five basic methods of handling conflicts along with their pros and cons. In the workshop, participants will also identify the styles they use most often.

Absolwentka Instytutu Filologii Germańskiej oraz studiów podyplomowych z Psychologii Społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 1992 wykładowca języka niemieckiego w Centrum Języków i Komunikacji Politechniki Poznańskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka specjalistycznego. 2014/15 uczestniczyła w projekcie UNI-CLILiG POLEN realizowanym przy współpracy z Goethe Institut Warschau. Chętnie korzysta z nowoczesnych technik nauczania, pasjonuje się dydaktyką nauczania języków obcych i komunikacją interpersonalną.

Kontakt

Politechnika Poznańska
Centrum Języków i Komunikacji
ul. Piotrowo 3A, 60-965 Poznań

Tel.: +48 61 665 2491, e-mail: office_clc@put.poznan.pl


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem