Jolanta Wielgus, Politechnika GdańskaACERT – dlaczego warto

Międzyuczelniany egzamin poświadczający znajomość języka obcego – ACERT jest niezwykle cenną inicjatywą realizowaną przez członków SERMO. Uczestnicy sesji usłyszą dlaczego decyzja o przystąpieniu do sieci uczelni wdrażających ACERT jest właściwym wyborem, dowiedzą się jakie trudności mogą napotkać na swojej drodze i jak się z nimi zmierzyć, oraz jakie procedury należy podjąć w uczelni macierzystej, aby wprowadzić egzamin. Przedstawiony zostanie aktualny stan prac zespołu ds. ACERT, opracowane procedury i wzory dokumentów. Zapewniona zostanie również przestrzeń na dyskusję na temat przyszłości egzaminu, możliwych kierunków rozwoju i oczekiwań członków stowarzyszenia.

Jolanta Wielgus – anglistka zafascynowana wszystkim co hiszpańskie, miłośniczka podróży, zawsze ciekawa nowych ludzi, krajobrazów i kultur.

Kontakt

Politechnika Poznańska
Centrum Języków i Komunikacji
ul. Piotrowo 3A, 60-965 Poznań

Tel.: +48 61 665 2491, e-mail: office_clc@put.poznan.pl


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem