Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Koordynatorzy Projektu


Koordynatorzy Projektu NAWA:

dr Liliana Szczuka-Dorna

mgr Małgorzata Bączyńska

mgr Małgorzata Margraf-Adamczyk

 

Koordynatorzy Wydziałowi:

Lp.

Wydział

Koordynator

61 665

e-mail

1

Architektury

mgr Magdalena Tyranowska

32 55

magdalena.tyranowska@put.poznan.pl

 

2

Budownictwa i Inżynierii Środowiska

dr inż. Marlena Kucz

28 64

marlena.kucz@put.poznan.pl

3

Budowy Maszyn i Zarządzania

mgr Kamila Czerniak

23 60

kamila.czerniak@put.poznan.pl

4

Elektroniki i Telekomunikacji

mgr Eliza Jankowiak-Porada

22 91

eliza.jankowiak-porada@put.poznan.pl

5

Elektryczny

mgr Ewa Szloser

20 77

ewa.szloser@put.poznan.pl

6

Fizyki Technicznej

dr hab. Danuta Stefańska

32 32

danuta.stefanska@put.poznan.pl

7

Informatyki

mgr inż. Katarzyna Małkowska

34 30

katarzyna.malkowska@put.poznan.pl

8

Inżynierii Transportu

dr inż. Rafał Ślefarski

22 18, 26 43

rafal.slefarski@put.poznan.pl

8

Inżynierii Zarządzania

mgr Anna Kucharska

36 68

anna.kucharska@put.poznan.pl

10

Technologii Chemicznej

dr hab. inż. Joanna Zembrzuska

20 15

joanna.zembrzuska@put.poznan.pl

11

Centrum Sportu

mgr inż. Wirginia Król

25 17

wirginia.krol@put.poznan.pl

12

Centrum Języków i Komunikacji

mgr Małgorzata Bączyńska

25 54

malgorzata.baczynska@put.poznan.pl

13

Jednostki administracyjne podlegające Kanclerzowi PP

mgr Michał Brzóska

37 00

michal.brzoska@put.poznan.pl

 

Kontakt z CJK:

office_clc@put.poznan.pl

dr Liliana Szczuka-Dorna - liliana.szczuka-dorna@put.poznan.pl

mgr Małgorzata Bączyńska - malgorzata.baczynska@put.poznan.pl

mgr Małgorzata Margraf-Adamczyk - malgorzata.margraf-adamczyk@put.poznan.pl

 

 


 

 

 

Kontakt

Politechnika Poznańska
Centrum Języków i Komunikacji
ul. Piotrowo 3A, 60-965 Poznań

Tel.: +48 61 665 2491, e-mail: office_clc@put.poznan.pl