Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Wnioski do pobrania

U W A G A !

Ostateczny termin składania wniosków o zwolnienie z egzaminu pisemnego z języków w sesji letniej 2018/19 mija 11 czerwca 2019.   Po tym terminie wnioski nie będą przyjmowane.

Termin składania wniosków o przepisanie ocen został przedłużony do końca marca. Wnioski przyjmowane są do 29 marca 2019.

Wnioski przyjmowane są w SEKRETARIACIE DLA STUDENTÓW pok 319. Bud.E w godzinach pracy sekretariatu lub podczas zjazdów studiów niestacjonarnych na wyznaczonych dyżurach z-ców Dyrektora (pok. 303E).

Wnioski niepełne (brak danych, podpisu, załączonych  i potwierdzonych ocen) nie będą rozpatrywane.

Nie są przyjmowane wnioski e-mailem. Można przesłać wypełniony i podpisany wniosek z załączonymi ocenami pocztą tradycyjną.


ZASADY SKŁADANIA WNIOSKÓW O PRZEPISANIE OCEN:

Studenci, którzy powtarzają studia na tym samym kierunku i tym samym trybie (stacjonarne/niestacjonarne) zgłaszają się do swoich prowadzących (z którymi mieli zajęcia) po przepisanie ocen z ćwiczeń.

Aby otrzymać wpis za egzamin należy złożyć podanie (poniżej wniosek do pobrania) do Zastępcy Dyrektora CJK wraz z potwierdzoną oceną ze egzamin.

W przypadku zaliczenia lektoratu na PP i zmiany kierunku lub trybu studiów proszę złożyć podanie (poniżej wniosek do pobrania) wraz ze stosownymi dokumentami (potwierdzonymi ocenami zaliczenia lektoratu) do Zastępcy Dyrektora CJK.

WNIOSKI pobrane ze strony CJK  wypełnione i podpisane wraz z potwierdzonymi ocenami  (karta przebiegu studiów lub karta okresowych osiągnięć studenta lub suplement do dyplomu)  przyjmowane są 
w SEKRETARIACIE DLA STUDENTÓW Bud. E pok 319 w godzinach pracy sekretariatu.

SEKRETARIAT DLA STUDENTÓW  czynny:

PONIEDZIAŁEK w godz:  13.00-14.00

ŚRODA  w godz:   13.00-14.00

PIĄTEK w godz:   11.00-13.00

Wszelkie informacje po rozpatrzeniu wniosków, jak również odpowiedzi na pytania studentów będą wysyłane wyłącznie na politechniczne adresy poczty elektronicznej.
Termin rozpatrywania wniosków wynosi 2 tygodnie od daty złożenia.

 UWAGA!

Wnioski o przepisanie ocen są przyjmowane i rozpatrywane zgodnie z "Regulaminem I i II stopnia studiów Politechniki Poznańskiej” ciągu pierwszych dwóch tygodni od rozpoczęcia semestru (paragraf 35).


Pliki do pobrania:

wniosek_CJK_przepisanie-oceny(6).doc
wniosek_CJK_przepisanie-oceny.doc
178 KB | Pobierz
wniosek_CJK_zaliczenie komisyjne(1).doc
wniosek_CJK_zaliczenie komisyjne.doc
172 KB | PobierzLista Certyfikatów zwalniających z egzaminu:

Certyfikaty zwalniające.pdf
Certyfikaty zwalniające.pdf
369 KB | Pobierz

Kontakt

Politechnika Poznańska
Centrum Języków i Komunikacji
ul. Piotrowo 3A, 60-965 Poznań

Tel.: +48 61 665 2491, e-mail: office_clc@put.poznan.pl