Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Wnioski do pobrania

U W A G A !

Informujemy, że wnioski o przepisanie ocen z języków w semestrze letnim 2018/19 będą przyjmowane i rozpatrywane w ciągu pierwszych dwóch tygodni od rozpoczęcia semestru - począwszy od dnia 23 lutego 2019.

Wnioski przyjmowane są w SEKRETARIACIE DLA STUDENTÓW pok 319. Bud.E w godzinach pracy sekretariatu lub podczas zjazdów studiów niestacjonarnych na wyznaczonych dyżurach z-ców Dyrektora (pok. 303E) lub kierowników (pok. 318E).

ZASADY SKŁADANIA WNIOSKÓW O PRZEPISANIE OCEN:

Studenci, którzy powtarzają studia na tym samym kierunku i tym samym trybie (stacjonarne/niestacjonarne) zgłaszają się do swoich prowadzących po przepisanie ocen z ćwiczeń.

Aby otrzymać wpis za egzamin należy złożyć podanie (poniżej pliki do pobrania) do Zastępcy Dyrektora CJK.

W przypadku zaliczenia lektoratu na PP i zmiany kierunku lub trybu studiów proszę złożyć podanie wraz ze stosownymi dokumentami do Zastępcy Dyrektora CJK.

WNIOSKI pobrane ze strony CJK i wypełnione wraz z potwierdzonymi ocenami (karta przebiegu studiów lub karta okresowych osiągnięć studenta lub suplement do dyplomu) przyjmowane są  w SEKRETARIACIE DLA STUDENTÓW Bud. E pok 319 w godzinach pracy sekretariatu.

SEKRETARIAT DLA STUDENTÓW  w czasie zimowej sesji egzaminacyjnej czynny:

PONIEDZIAŁEK w godz:  13.00-15.00

ŚRODA  w godz:   14.00-15.00

PIĄTEK w godz:   11.00-13.00

Wszelkie informacje po rozpatrzeniu wniosków, jak również odpowiedzi na pytania studentów będą wysyłane wyłącznie na politechniczne adresy poczty elektronicznej.

 

UWAGA!

Wnioski o przepisanie ocen są przyjmowane i rozpatrywane zgodnie z "Regulaminem I i II stopnia studiów Politechniki Poznańskiej” ciągu pierwszych dwóch tygodni od rozpoczęcia semestru (paragraf 35).


Pliki do pobrania:

wniosek_CJK_przepisanie-oceny(6).doc
wniosek_CJK_przepisanie-oceny.doc
178 KB | Pobierz
wniosek_CJK_zaliczenie komisyjne(1).doc
wniosek_CJK_zaliczenie komisyjne.doc
172 KB | PobierzLista Certyfikatów zwalniających z egzaminu:

Certyfikaty zwalniające.pdf
Certyfikaty zwalniające.pdf
369 KB | Pobierz

Kontakt

Politechnika Poznańska
Centrum Języków i Komunikacji
ul. Piotrowo 3A, 60-965 Poznań

Tel.: +48 61 665 2491, e-mail: office_clc@put.poznan.pl